تیگو8 پرو؛ مجهز به صفحه نمایش دوگانه هوشمند 24.6 اینچی

خودروی تیگو 8 پرو محصول جدید مدیران خودرو به صفحه نمایش دوگانه هوشمند 24.6 اینچی مجهز شده و در آن از طراحی یکپارچه مانند مرسدس بنز استفاده شده است.

قطعه نیوز: خودروی TIGGO8 PRO به صفحه نمایش دوگانه هوشمند 24.6 اینچی مجهز است.

این خودرو با صفحه نمایش بزرگ “12.3 + 12.3 که در مجموع 24.6 است که از طراحی یکپارچه مانند مرسدس بنز استفاده می‌کند.

این دستگاه مجهز به پردازنده 6 هسته‌ای renesas R-Car SERIES M3 با کارایی بالا است که می‌توان گفت «لوکس ترین» پیکربندی صفحه نمایش بزرگ در بازار کنونی است.

با گردش  اطلاعات خودرو، کاربران همچنین الزامات بیشتری را برای کابین خلبان گونه هوشمند مطرح کردند و صفحه بزرگ به عنوان هسته اصلی درک کاربران از اطلاعات خودرو بدل گشته است.

خودرو از صفحه عمودی، صفحه افقی، دو صفحه و اشکال دیگرTIGGO8 PRO  به عنوان مدل پرچمدار آینده شرکت مدیران خودرواست، نمایش «بزرگ و متفاوت» از صفحه نمایش بزرگ را نشان می‌دهد، که همان صفحه کنترل مرکزی داخلی است، اما تجربه منحصر به فرد هوشمند کابین خلبانی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

تیگو8 پرو تغییرات بزرگی از ظاهر، نمای داخلی و پیکربندی ایجاد کرده است.

صفحه نمایش بزرگ تیگو 8 پرو محصول جدید مدیران خودرو

به ویژه در طراحی داخلی،TIGGO8 PRO  یک نوآوری منحصر به فرد است. فضای داخلی TIGGO8 PRO متکی بر مفهوم «کابین درجه یک» است.

طیف گسترده‌ای از بسته‌های مواد نرم و صندلی‌های درجه یکVIP  باعث می‌شود که فضای داخلی خودرو بافت لوکس فوق‌العاده‌ای از فناوری را آشکار کند.

وقتی کاربران وارد کابین خلبان گونه می‌شوند می ‌توانند فضای مجلل و تکنولوژیکی کابین خلبان را احساس کنند.

فضای داخلی TIGGO8 PRO تحت سلطه عناصر افقی زیبا و کشیده است.

کابین با خطوط ساده و سطح قوس شکل، کیفیت کلی فضای آرام را مشخص می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد هنگام نشستن از تجربه «ارتقا» لذت ببرند.

صفحه نمایش دوگانه تیگو 8 پرو 24.6 اینچ است و از فرآید ادغام اتصال نوری استفاده می‌کند و از صفحه نمایش با وضوح بالا و چند لمسی پشتیبانی می‌کند

برجسته‌ترین مکان‌ها قسمت کنسول است. داشبورد تیگو8 پرو، از طریق نوع پنلLCD  کامل از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی فوق‌العاده بزرگ تشکیل شده است.

این ترکیب حس بسیار تکان دهنده‌ای از فناوری را به ارمغان می‌آورد و در منطقه کنترل تهویه مطبوع نیز از صفحه نمایش لمسی 8 اینچی استفاده کرده است  .

شایان ذکر است که TIGGO8 PRO همچنین دارای ردیف دوم صفحه کنترل منحصر به فرد تهویه مطبوع است که می‌تواند به طور مستقل توسط کاربران در ردیف دوم کنترل شود.

تجربه راحت رانندگی به دلخواه باعث بهبود کیفیت سطوح پرش باد می‌شود.

صفحه نمایش دوگانه 24.6 اینچی نه تنها بزرگ است، بلکه از فرآیند ادغام اتصال نوری استفاده می‌کند و از صفحه نمایش با وضوح بالا 1920 × 720 و چند لمسی پشتیبانی می‌کند.

صفحه نمایش لمسی 8 اینچی LCD نه تنها صفحه کنترل کولر، بلکه صفحه کنسول خودرو نیز است. در عین حال می‌تواند تعامل اطلاعاتی را با صفحه کنترل مرکزی، صفحه نمایش تهویه مطبوع/کنترل خودرو انجام دهد.

کل صفحه بزرگ بدون مشکل اجرا می شود. فقط 3 ثانیه طول می کشد تا راه‌اندازی شود و تاخیر پاسخ در 25MSMS  کنترل می‌شود.

تجربه کنترل آن بیشتر شبیه تلفن همراه است و رانندگی را جذاب  کننده می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.